top of page
IMG_7498_edited.jpg

O MNIE

Umysł zafascynowanego detektywa w ciele testera swoich możliwości z duszą tęskniącą za Źródłem

Mam na imię Joanna Midalia Ita. 

Jestem pasjonatką astrologii.

Nadrzędnym celem tego, co robię jest dzielenie się wiedzą, poszerzanie świadomości i pomoc w odkrywaniu tego co w nas nieuświadomione. Fascynuje mnie zgłębianie wiedzy, która tłumaczy to czego nauka jeszcze do końca wytłumaczyć nie potrafi, a co jest często wiedzą przekazywaną od starożytności i zapomnianą a teraz odkrywaną na nowo dzięki starym tradycjom.

Od jakiegoś czasu opisuję astrologiczne zjawiska pojawiające się na Niebie w formie postów na Facebooku jako Mai Ita.  

oraz jako Midalia Ita  na Instagramie. Poszerzanie wiedzy i testowanie jej na sobie daje mi ogrom doświadczeń również o tym, co się nie sprawdza.

 Akceptacja rzeczywistości a jednocześnie świadomość, że mamy na nią wpływ to zestawianie pozornie sprzecznych nurtów.  Łączenie elementów, cech, wartości stojących w opozycji i szukanie drogi środka to moje życie.

Astrologią zajmuję się intensywnie od 2018 roku, codziennie zgłębiam jej tajniki, jestem nią zafascynowana. To w jaki sposób tłumaczy i pokazuje rzeczywistość jest niewiarygodne i za każdym razem mnie zachwyca. Idealna nauka dla Bliźniaka z profilem 1/3 w Human Design ponieważ astrologia jest jak studnia bez dna - zawsze można bardziej zanurzyć się w jej tajniki.​

Wiedzę astrologiczną łączę również z innymi pokrewnymi dziedzinami, wspomniany Human Design i  kalendarz Majański również odnoszą się do ciał niebieskich i dopełniają obraz tworzony przez planety w momencie urodzenia.

bottom of page